Kategória produktu
Kontaktujte nás

Ningbo Qianhao Metal Product Co, Ltd

Pridať: No.2086 Ningheng Južná cesta, Hengxi Mesto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Čína

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Fax: + 86-574-88471818

Webová stránka: http://www.casting-steel.com/ http://www.cnlongxing.com

E-mail: sales@casting-steel.com

Služba hotline
+86-574-88065888

Novinky

Domov > NovinkyObsah

Faktory ovplyvňujúce kvalitu odliatkov strojov

Ningbo Qianhao Metal Product Co, Ltd | Updated: Sep 29, 2017

Faktory ovplyvňujúce kvalitu odliatkov strojov

Opotrebovanie obrábacích a rozmerová stálosť, priamo ovplyvniť presnosť stroja na udržanie života.

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu strojov odliatkov. Prvým z nich je proces návrhu odliatku. S cieľom určiť casting geometriu a veľkosť podľa pracovných podmienok a vlastnosti kovového materiálu, je potrebné skúmať racionalitu dizajn z hľadiska odlievanie zliatin a liatie proces charakteristík, ktoré je zrejmá veľkosť účinku a tuhnutia a zmrštenie, stres a iné problémy, s cieľom vyhnúť sa alebo znížiť zloženie medených častí segregácie, deformácia, trhliny a iné chyby.

Druhý musí mať primeranú liatím. Podľa casting štruktúry, hmotnosti a veľkosti, odlievanie zliatin charakteristiky a výrobných podmienok, strojov odliatky vybrať vhodné sub-povrchu a tvaru, core metóda, rozumné sadu casting šľachy, studená žehlička, stúpačky a liatie systém. Zabezpečiť prístup k vysokej kvalite odliatkov.

Tretia je kvalita surovín na casting. Kovové inklúzií, žiaruvzdorné materiály, palivá, tavivá, modifikátory a lejársky piesok, piesok binder, farby a iné materiály, neštandardnej kvality, bude produkovať póry, dierky, troska, lepkavé piesku a iných vád odliatkov ovplyvňujúcich vzhľad casting kvality a vnútornej kvality vážne odliatkov bude vyradený.

Štvrtý je proces prevádzky, stroje odliatky rozvíjať procesom primerané postupy na zlepšenie technickej úrovne pracovníkov, aby správne uplatňovanie pravidiel.