Kategória produktu
Kontaktujte nás

Ningbo Qianhao Metal Product Co, Ltd

Pridať: No.2086 Ningheng Južná cesta, Hengxi Mesto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Čína

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Fax: + 86-574-88471818

Webová stránka: http://www.casting-steel.com/ http://www.cnlongxing.com

E-mail: sales@casting-steel.com

Služba hotline
+86-574-88065888

Výstava

Domov > VýstavaObsah

Investičné odlievanie, presné odlievanie, strata vosk casting, automobilové diely, hriadeľ, oceľové diely, OEM diely

Ningbo Qianhao Metal Product Co, Ltd | Updated: Nov 21, 2017


Detail produktu

Základné informácie

  • Metóda odlievania: kryštalizácia pod tlakom

  • Postup: Zlyhanie voskového odliatku

  • Tvarovacie technika: Tlakové liatie

  • Použitie: časti strojov

  • Materiál: liatina z ocele

  • Príprava povrchu: leštenie

  • Drsnosť povrchu: Ra1.6

  • Tolerancia obrábania: +/- 0.15 mm

  • Štandardné: GB

  • Certifikácia: ISO 9001: 2008

Popis produktu

Špecializujeme sa na výrobu voskových odliatkov a hotových výrobkov z uhlíkovej ocele a legovanej ocele, naša spoločnosť je svetovým výrobcom a dodávateľom investičných odliatkov v Číne. Skladá sa z 2 hlavných zariadení, ako zlievarne ocele a CNC obrábanie továrne, ktoré nám umožňujú dodávať ako presné odliatky a hotové výrobky s ročnou výrobnou kapacitou viac ako 20.000 ton a výrobky sú prevažne vyvážané do Európy, Ameriky, Japonska a ďalších destinácií po celom svete.


Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v známej priemyselné mesto Yinzhou, Ningbo v Číne. Je veľmi výhodné dosiahnuť s výhodnou geografickou polohou; nachádza sa asi 30 kilometrov od prístavu Bei-lun, ktorý je druhým najväčším prístavom v Číne a asi 15 kilometrov od medzinárodného letiska Lishe. Hlavná výrobná základňa zlievarne z liatej ocele sa nachádza v meste Qiucun, Fenghua, Ningbo, vzdialenosť 15 kilometrov od centrály. Naša spoločnosť bola založená v roku 1992, pokrýva celkovú plochu 40.500 štvorcových metrov a teraz má viac ako 500 zamestnancov, vrátane 10 inžinierov a 60 technikov. Spoločnosť vlastní zbrusu novú zlievarňu s rozlohou viac ako 30 000 štvorcových metrov a je vybavená niekoľkými modernými typmi energeticky úsporných zariadení. výrobné linky šetrné k životnému prostrediu, vrátane plne automatizovanej továrenskej linky na výrobu vosku a škrupiny, ako aj dvoch výrobných liniek na tepelné spracovanie so sieťovými pásmi. Obrábacia továreň sa nachádza v sídle spoločnosti Longxing a je kompletne vybavená kompletným a pokročilým CNC obrábacím zariadením vrátane 20 vertikálnych a horizontálnych obrábacích centier a viac ako 30 NC strojov, obrábacie zariadenie je úplne nezávislé od zlievarne a má nezávislý riadiaci tím a prispôsobený obchodný model, aby vyhovoval. Okrem odlievania, kovania a obrábania má tiež zariadenie na spracovanie rôznych profilov. Naša spoločnosť má tiež najmodernejšie a kompletné kontrolné zariadenia v odlievaní priemyslu, vrátane Spectrometer, Metalografický mikroskop, Tension Tester, nízkoteplotné Tester, X-ray tester, MPT, UT, CMM, Video meracie stroje a tak ďalej. S týmito modernými zariadeniami a nástrojmi dokážeme našim zákazníkom dodávať najpresnejšie finálne výrobky a výrobky spĺňame ich celkové požiadavky na kontrolu chemického zloženia, mechanických vlastností, nedeštruktívneho testovania a vysoko presných rozmerových inšpekcií.


Naše výrobky pokrývajú širokú škálu priemyselných odvetví vrátane vlakov; železnica, automobil; nákladné auto, stavebné stroje, banské stroje, vysokozdvižný vozík, poľnohospodárske stroje, stavba lodí, ropné stroje, konštrukcia, ventil a čerpadlá, elektrické stroje, hardware, energetické zariadenia a tak ďalej. Sme schopní vyrábať výrobky podľa zákazníckych výkresov alebo vzoriek, sústredíme sa na uhlíkovú i legovanú oceľ. Až do dnešného dňa sme vyvinuli a vyrobili viac ako 100 surovín a 5000 druhov rôznych výrobkov. Sme oboznámení s rôznymi priemyselnými normami, ako sú čínske GB, americký ASTM, AISI, nemecký DIN, francúzsky NF, japonský JIS, britský BS, austrálsky AS a AAR a ďalšie priemyselné normy.


Vzhľadom na to, že tradičné zlievárne poskytujú iba odliatky, naša spoločnosť dokončila transformáciu a modernizovala výrobcu s hlbokým spracovaním s rozšírenou výrobnou kapacitou. Naše základné hodnoty poskytujú našim zákazníkom dokonalé riešenia, skvelé hotové výrobky a vynikajúce služby pre zákazníkov a snažia sa zvýšiť pridanú hodnotu produktov pre svoju hlavnú konkurencieschopnosť. Zameriavame sa na vývoj vysokokvalitných produktov pre špičkové trhy, naše výrobky nielen pre domácich zákazníkov, ale vyvážajú sa do viac ako 30 krajín ako USA, Nemecko, Japonsko, Španielsko, Taliansko, Veľká Británia, Francúzsko, Holandsko, Austrália, Kanada atď. Naši klienti zahŕňajú mnohých zákazníkov OEM, ktorí sa špecializujú na vlakové, automobilové a stavebné stroje, už sme spolupracovali s viac ako 10 svetovými spoločnosťami Top 500 ako jedným z ich hlavných dodávateľov odliatkov v Číne.


Naša spoločnosť vykonala riadenie založené na informáciách, ktoré je riadené systémom ERP a snažíme sa štandardizovať náš systém riadenia. Sme obaja certifikovaní podľa ISO9001 a TS16949 a v súčasnosti integrujeme aj niektoré ďalšie pokročilé spôsoby riadenia v našom systéme, ako napríklad 6S, riadenie výkonnosti, štíhla výroba, šesť sigma atď. Okrem toho sme založili systém environmentálneho manažérstva ISO14001 s cieľom získať z dlhodobého hľadiska výhodnú situáciu pre výkonnosť a sociálne výhody podniku.


Spoločnosť si stanovila strategický cieľ, ktorým je "Vedúci vývoj v tomto odvetví, ktorý sa snaží poskytnúť odliatok podniku s hlavnou konkurencieschopnosťou a kľúčovou hodnotou", potvrdil svojou hlavnou konkurencieschopnosťou, že "Najdôležitejšie nápady, moderné vybavenie, vynikajúce QC a dokonalé služby" , Sústreďuje sa na filozofiu riadenia kvality, ktorá "začína od potreby zákazníkov a končí ich uspokojením, zameraním sa na požiadavky zákazníkov a prekračovaním ich očakávaní". S podnikateľským duchom "s časom, priekopníkmi a inováciami, harmóniou a výhrou, snahou o dokonalosť" a na základe pracovného štýlu "čestnosť a praktičnosť, nepretržitá vytrvalosť, tímová práca ducha, dosiahnutie veľkosti", naša spoločnosť by chcela úprimne pozvať globálnych potenciálnych kupcov, aby navštívili a mali dobrú spoluprácu pre skvelú budúcnosť spoločne.


Ak hľadáte pre Čína casting zlieváreň, casting továreň, casting spoločnosť, zlievarenské liatie zlievarenstvo, stratené vosk casting zlievarenstvo, oceľ liatie zlievarenské, presné liatie zlievarne, neváhajte kontaktovať Qianhao Metal.