Kategória produktu
Kontaktujte nás

Ningbo Qianhao Metal Product Co, Ltd

Pridať: No.2086 Ningheng Južná cesta, Hengxi Mesto, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Čína

Kontakty: Roger Jiang

Mobile: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Fax: + 86-574-88471818

Webová stránka: http://www.casting-steel.com/ http://www.cnlongxing.com

E-mail: sales@casting-steel.com

Služba hotline
+86-574-88065888

Stručný profil

Domov >Stručný profil

Špecializujúca sa na výrobu stratený vosk investičných odliatkov a hotových výrobkov v uhlíkovej ocele a nízko legovanej ocele, naša spoločnosť je Prvotriedna výrobca a dodávateľ investičných odliatkov s procesom vodné sklo v Číne. Pozostáva z 2 veľkých zariadení, oceľových odliatkov zlievareň a CNC obrábanie továreň, ktorá nám umožní poskytnúť presné odliatky a ročnú výrobnú kapacitu viac ako 20000 ton hotových výrobkov a produktov sú prevažne vyváža do Európy, Amerike, Japonsku a ďalších destinácií po celom svete.


Sídlo spoločnosti sa nachádza v slávnej priemyselného mesta Yinzhou, Ningbo v Číne. Je to veľmi pohodlné s výhodnej geografickej polohe; nachádza sa asi 30 kilometrov od prístavu Bei-lun, ktorá je druhým najväčším prístavom v Číne a asi 15 kilometrov od Lishe International Airport. Hlavná výrobná základňa Foundry liatej ocele sa nachádza v Qiucun, Fenghua, Ningbo, vo vzdialenosti 15 km od sídla. Naša spoločnosť bola založená v roku 1992, pokrýva celkovú plochu 40.000 metrov štvorcových a teraz má viac ako 400 zamestnancov, vrátane 10 inžinierov a technikov, 60. Spoločnosť vlastní zbrusu nový zlievareň, ktorý má rozlohu viac ako 30.000 m2 a je vybavený niekoľko moderných typov úspor energie; ekologické výrobné linky vrátane plne automatizované vosk a shell tvorby čiara toku procesu, ako aj dve oka pásu pece tepelné spracovanie výrobných liniek. Obrábanie továreň sa nachádza v sídle Longxing a je plne vybavená kompletné a moderné vybavenie pre CNC obrábanie vrátane 20 vertikálne a horizontálne obrábacie centrá a viac ako 30 NC stroje, obrábacie zariadenia je plne nezávislé od zlievareň liatie a má nezávislé vedenie tímu a mieru obchodný model, aby vyhovovali. Okrem casting, kovania a opracovania, to tiež má zariadenie na rôzne stroje; profily. Naša spoločnosť má tiež najdokonalejšie a kompletnú kontrolu zariadenia v odliatok priemyslu, vrátane spektrometer, metalografické mikroskop, napätie Tester, nízka teplota Tester, RTG Tester, MPT, UT, CMM, Video merania stroj a tak ďalej. S týmito rozšírené vybavenie a nástroje, sme schopní dodať najpresnejšie hotových výrobkov pre našich zákazníkov a aby výrobky, ktoré spĺňajú ich celkové požiadavky inšpekcie na chemické zloženie, mechanické vlastnosti, Nedeštruktívne skúšanie a vysoko presné rozmerové kontroly.


Naše produkty pokrývajú širokú škálu priemyselných odvetví vrátane vlaku; železničnej, automobilovej; Truck, stavebné stroje, banské stroje, vysokozdvižný vozík, poľnohospodárske stroje, lodiarstvo, ropných strojov, stavebných, ventil a čerpadlá, Elektrický stroj, hardvéru, energetických zariadení a tak ďalej. Sme schopní vyrábať výrobky podľa výkresov alebo vzoriek zákazníkov, zameriavame na oboch uhlíkovej ocele a nízke legovanej ocele. Až dnes, viac ako 100 surovín a 5000 druhov rôznych výrobkov boli vyvinuté a vyrobené u nás. Ovládame rôzne priemyselné normy, ako napríklad čínske GB, americká ASTM, AISI, nemeckej DIN, francúzsky NF, japonskej JIS, britskej BS, austrálsky v a Asociácie amerických železníc (AAR) a ďalšie priemyselné štandardy.


Vzhľadom k tomu, že tradičné zlievarne iba poskytnúť odliatkov naša spoločnosť má dokončiť transformáciu a upgradovať na hlboké spracovanie výrobcovi rozšírené výrobné kapacity. Naše základné hodnoty našim zákazníkom s perfektné riešenie, skvelé hotových výrobkov a vynikajúce služby zákazníkom, a snaží sa zvyšovala pridaná hodnota výrobkov pre jeho jadrom konkurencieschopnosti. Zameriavame sa na vývoj vysoko kvalitných výrobkov za top-end trhy, naše produkty sú nielen pre domácich zákazníkov, ale vyváža do viac ako 30 krajinách ako USA, Nemecko, Japonsko, Španielsko, Taliansko, UK, Francúzsko, Holandsko, Austráliou, Kanadou a atď. Medzi našich klientov patria mnohé OEM zákazníkov, ktorí sa špecializujú vo vlaku, automobilov a stavebných strojov, sme už mali spoluprácu s viac ako 10 svetových Top 500 spoločností jedného z ich hlavných casting dodávateľov v Číne.


Naša spoločnosť vykonáva informačnej management, ktorý je riadený systém ERP a sme vyvíjajú úsilie na štandardizáciu nášho systému riadenia. Sme ISO9001 a certifikované TS16949 a v súčasnosti integruje niektoré ďalšie rozšírené spôsobov hospodárenia v našom systéme rovnako, ako napríklad 6S, riadenie výkonnosti, štíhla výroba výroba, six sigma atď. Okrem toho sme zriadili systém environmentálneho manažérstva ISO 14001 s cieľom získať win-win situácia pre podnikový výkon a sociálnych dávok z dlhodobého hľadiska.


Spoločnosť stanovila jej strategického cieľa, ktorým je "Vedúci vývoja v tomto odvetví, snažia poskytnúť casting enterprise s jadrom konkurencieschopnosti a základnou hodnotou", potvrdil s jadrom konkurencieschopnosti že "vedúci nápady, moderné vybavenie, Vynikajúce QC a perfektné služby". Drží filozofie riadenia kvality, že "od potrieb zákazníka a končí svoju spokojnosť, so zameraním na požiadavky zákazníkov a ich očakávania". S duchom enterprise "Moving s dobou, priekopnícke a inovatívne, harmónie a win-win, úsilie o dokonalosť", a na základe pracovného štýlu "Poctivosť a praktickosťou, neustále, vytrvalý ducha tímovej práce, dosiahnutie veľkosti", naše Spoločnosť by chceli úprimne pozvať globálne potenciálnym kupcom navštíviť a majú dobrú spoluprácu k nádhernej budúcnosti spoločne.


Ak hľadáte Čína zlievareň liatie, odlievanie factory, casting spoločnosti, zlievareň liatie investície, strateného vosku zlievareň liatie, odlievanie ocele zlievarne, presnosť odliatkov zlievárne, prosím neváhajte kontaktovať Qianhao kov.